img img img img

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret sanal dünya ile buluşmanız ve işinizi internete taşımanın, en hızlı güvenilir yollarından bir tanesidir, ürünlerinizi, dijital dünyada, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde pazarlamak için, Osk Creative çözümlerini dinlemelisiniz, İşinizi internete taşırken, ürün satışı yapıyor ve satış gücünüzü arttırmak için E-Ticaret sizlere kalıcı ve kesin bir çözüm yolu olacaktır. OSK Creative olarak, markanıza yakışan ve yeni nesil bir arayüz ile dijital çözümler sağlıyoruz.

İşinizi İnternete Taşıyın

E-ticaret sitesi firmanız için dijital ortamda yürütülen, ticaret platformu internet’in yaygınlaşması ile başlamış bir platform olarak gelmiştir, yıllar içerisinde daha da yaygınlaşıp, ticaret sektöründe alternatif olmak ile yetinmeyip zamanla satış hacmi gelişmiş ve bir çok şirketin, mağazanın dijital ortamda satış yapması ile büyük bir pazar haline gelmiştir. Osk Creative ailesi, E-ticaret sitesi kurulumu, E-ticaret çözümleri, ürün yükleme, mağazanızın kontrolleri gibi bir çok alanda sizlere hizmet vermektedir.

 
Osk Creative ile iletişime geçtiğinizde ve karar verdiğinizde, doğru hosting ve alan adı konusunda sizlere fikirler sunmakta ve aynı zaman da, mevcut alan adlarınıza kurulumları gerçekleştirip, başından sonuna kadar destekçiniz olarak hizmet vermektedir.
E-ticaret sitesi kurmak, e-ticaret sitesi üzerinden satış yapmak ve mevcut olan sanal mağazalarınızda, Trendyol, n11, hepsiburada gibi platformlarda ürün yüklemelerinizi yapmaktayız, Bildiğiniz gibi bir ürünü yüklemek bir şey değil bir ürünü yüklemeyi doğru şekilde planlayıp, doğru şekilde pazar açmak doğru olandır, Gerekli seo açıklamaları, doğru cümle açıklamaları, doğru resimler ve doğru çalışma ile, firmanızın gücüne güç katacak bir etkileşim sağlamaktayız.


E-Ticaret Satışı ile İş Gücünüzü Arttırın


E-ticaret platformları, tüm kurum ve kuruluşlar için olması gereken ve makul bir ticaret yapma biçimidir, Osk Creative ile, dijital ticaret ile birlikte, ürünlerinizi seçeneklendirmek ve görüntülenen içeriklerin analizi, satış politikanız kullanıcı için ergonomik kullanım, doğru pazarda doğru şekilde yer almanız, müşteriye ulaşım, müşteri odaklı bir kullanım alanı gibi bir çok faktörü göz önünde bulundurarak, dijital ortamda iş gücünüzü arttırmak için, sizler ile fikir alışverişlerinde bulunuyor 12 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Bugün bir e-ticaret sitesi kurmak ve e-ticaret platformlarınızı yapılandırmak için, Teklif Al butonu ile iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan fikir alabilirsiniz.

Günümüz, dünyasında teknoloji ve internet bütünleşmiş ve tüm tüketiciler tarafından ciddi oranda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. İşinizi internete taşımak isteyip, nasıl bir başlangıç yapacağınız konusunda tereddütleriniz ve çekinceleriniz varsa OSK  Creative sizler için, işinizi internet ortamında stabil tutarak, doğru yöntemler ve yollar ile seçenekler sunarak profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bugün baktığımız da internet üzerinden para kazanmak, internet ortamında, para kazanmayı tercih etmek, gelir elde etme ve bu doğrultuda profesyonel bir iş ağı oluşturmak isteyen bir kişi/kurum bulunmaktadır.

Sizler için OSK  Creative ailesi, dijital pazarlama, internet işletmeleriniz, ürün pazarlamanız, ürün yönetimi, sosyal medya yönetimi, web sitesi kurulumu, seo çalışmaları gibi bir çok alanda hizmet vermekte olup, işinizi işimiz gibi benimseyerek, doğru adımlar ile doğru sonuçlar çıkartmak için çalışmaktayız.

OSK Creative, Sizler için işinizi internete taşıyarak ne yapıyor ?

Yerel işletme kayıtlarınızı, Yandex ve diğer arama motorlarında olması gereken kayıtlarınızı, Kurumsal Sosyal Medya Hesapları, Sosyal Medya Hesaplarınızın profesyonel kontrolü, web sitelerinizin profesyonel kontrolü, n11, hepsiburada, trendyol gibi sanal dükkan pazarlarına kayıt ürün eklemesi ve pazarlarınızın düzenlemesi gibi çeşitli hizmet ağlarımız ile, İnternet üzerinde firmanızı tanıtıyor yayıyor ve iş ağınızı, gücünüzü arttırıyoruz. İşletmeleriniz için sosyal medya hesapları oluşturup dikkat etmenizin önemli olduğu hususları sizler için derleyip düzenliyoruz.

En çok yapılan hatalardan bir örnek vermek gerekirse, işletmenizi tüm sosyal medya platformlarında bulundurmak bulunabilirliği arttırmak değildir. İnternet ortamında, iş sektörünüzün doğru analizi yapılmalı ve sonuca göre gerekli işlemler raporlanıp bu doğrultuda ilerlemeyi tercih etmek sizlere pozitif sonuçlar doğuracaktır. OSK Creative, Sizler ile tanıştığı andan itibaren, işletmenizin internet ortamında ki rakip analizleri yapılarak, doğru adımlar ve projeler ile internet üzerinde işletmenizi büyük ölçüde ön plana çıkartarak, doğru hamleler ile pazar payınızı büyütmenizi sağlamaktadır.

İnternet ortamında, web sitelerinde en büyük sorun, mobil uyumluluktur, Profesyonel  ekibimiz ile, internet sitesi kurulum işlemlerinizde, tercih ettiğiniz beğendiğiniz doğrultuda, tasarlıyor markanızın bilincini taşıyacak tasarımlar ile işinizi internette potansiyeli yüksek bir duruma getiriyoruz, en önemli özellik; mobil uyumluluktur Web sitelerinizi, tamamen mobil uyumlu olarak geliştiriyoruz.

Tercih ettiğiniz alan adını, doğru bir şekilde analiz ederek sizlere alan adı önerileri sunuyor sizinle birlikte, kendi işletmemizi kuruyor gibi işletmenizi internet ortamı ile tanıştırıp, müşteri kitlesinin kullanımına açıyoruz.

OSK Creative diğer firmalardan farkı; tamamen sonuç odaklı çalışma prensibini ilke edinerek, tüm aldığımız işleri, müşterimiz olarak değil kendi işimiz olarak görüyor sizleri ailemizin içine katarak, doğru adımlarla kesin sonuca odaklanarak hizmet vermek adına özverili güven teşkil eden çalışmalar ile süsleyip hayallerinize dokunuyoruz. Siz Hayal edin OSK Creative Gerçekleştirsin.

İşinizi internet ortamına taşıdığımız zamanlarda, Dijital pazarlama hizmetleri de büyük önem arz etmektedir, çünkü; işlemleri yapmak sonuç getirmek anlamı taşımaz.

Arama motoru pazarlaması, içerik ağı pazarlaması, profesyonel sosyal medya yönetimi, Haritalarda kayıt servisleri ve e-mail pazarlaması gibi bir çok alanda OSK Creative çözümleri işletmelerinizi her zaman ileri seviyeye taşıyacak OSK Creative farkını, gözlemleyebileceksiniz.

Neden OSK Creative ?

OSK Creative, İşinizi internet ortamı ile tanıştırırken, tamamen sonuca dayalı düşünce yapısı ile sizlerin düşünceleri/istekleri ve taleplerini doğru analiz ederek çeşitli çözüm önerileri sunar. Hayal ettiğiniz internet ortamında olmasını istediğiniz projeleri, benimseyerek hayalinize kavuşmanız için, özverili, çalışkan ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

İşletmeniz için yapılan plan/programlar, istatistikler, tamamen şeffaflık çerçevesinde sizler ile paylaşmaktayız. Osk Creative sizler için gerçekçi ve sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

X