img img img img

Hepsiburada Ürün Yükleme

Hepsiburada Ürün Yükleme

Hepsiburada Mağzanız açıldı ve ürünlerinizi tedarik ettiniz artık hazırsınız satış yapmaya başlayabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken şey, ürünlerinizi doğru, anlaşılır bir şekilde mağazanıza yüklemek, bir çok kalemde ürününüz mevcut ve bunları yüklemekte zorlanıyorsanız, Osk Creative Sizin için burada!


Hepsiburada Mağzalarınıza profesyonel ekibimiz ile belirlediğiniz süre zarfında ürünlerinizi yüklüyor ve bu doğrultuda en akıcı en doğru çözümü sizler için sağlıyoruz.


Bildiğiniz gibi geniş bir tüketici kitlesine sahip olan, Türkiyenin ilk e-ticaret sistemi olan, Hepsiburada mağzasında satış yapmak, firmanızı ve ürünlerinizi pazara çıkartma konusunda sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Mağzanızı yönetmek, mağzanızda ki ürünlerin yerleşimi, fırsatlar, kampanyalar, indirimdeki ürünleriniz tükenen ürünleriniz, ürünlerinizin tanıtımını yapmak başlı başına bir SEO gerektiren işlemler zincirindedir, Osk Creative ürünlerinizi doğru bir şekilde, mağazanıza yükleyerek ulaşılabilir olmanız konusunda çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir, Doğru bir yayın, her zaman bir kazanç getirir,


profesyonel ekibimiz ile birlikte, Canınızı sıkan ve üşendiğiniz, size zor gelen ürün yükleme işlemlerinizi, ister manuel tek tek, isterseniz, toplu olarak yüklemelerini gerçekleştirebilir, sizlere bu konuda kesin çözümler sunabiliriz.


Hepsiburada Sisteminde, ürün adı ve barkod numarasıyla bir kere listelendiği için ürün yükleme işlemi ürünün adı ya da barkod numarasını aratarak yapılır.


Bu platformda Buy Box yarışı olduğu için ilk göze çarpacak detay ürünü diğer satıcılardan daha uyguna satmanız gerektiğidir.

Nasıl Ürün Yükleyebilirsiniz?


Hepsiburada e-ticaret platformunda, iki çeşit ürün yükleme gerçekleştirilebilir, Yeni ürün ekleme talebi, hızlı ürün yükleme.
Tek ürün yüklemek için ürün ekleme butonu ile talimatları izleyin, açılan sayfada ürün yüklemeden önce tek ürün yükleme seçeneği seçilir ve sonrasında çıkan sayfadan ürün adı ya da barkod numarası girilerek aratılır.Ürünü seçip, stok, kargo gibi detaylar doldurularak devam edilir, ve son girdiğiniz ürünü onaylamanız halinde, talep gerçekleşir yayınlanır.


yeni ürün eklemelerde aynı şekilde gerçekleşir, ürün adı, açıklaması, garanti süresi, marka özellikleri , açıklamar ve benzeri gibi bilgiler girilmektedir,


Burada ki en önemli detay açıklama ve ürünün yüklemedeki kullanılabilirliğidir, Osk Creative sizler için bu detayları doğru bir şekilde doldurarak mağazanıza tüketicilerin ulaşmasını kolaylaştırabilir.


Osk Creative ile, zamanınızı kazanın ve ürünlerinizi erişilebilir şekilde, istediğiniz doğrultuda ve doğru adımlarla yüklenmesinin tadını çıkartın! işinizi kolaylaştırmak ve pazar da daha kullanılabilir bir hale gelmek için sizin için zaman kaybı olarak düşündüğünüz bu işlemleri gerçekleştirmek adına, her geçen gün yenileniyor ve çalışma ekibimizin verdiği motive ile işlerinizi özenerek gerçekleştiriyoruz.


Neden Osk Creative ?


Osk Creative, Hepsiburada mağazalarınıza ürün yükleme konusunda, sizlere kesin ve kalıcı çözüm sunmaktadır, Eklenmesini talep ettiğiniz ürün listenizi ve ürünlerinizin detaylarını belirttiğiniz andan itibaren mağazalarınıza, tüketicilere hitap edecek şekilde, hızlı ve tek tek eklemeleri yapılır zamanınız size kalır! Osk Creative gerçekleştirdiği her işi, kendi işi gibi benimseyerek gerçekleştirmektedir işleminiz yapılmaya başlandığı andan itibaren, sizleri benimsiyor ve sizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz, şu bir gerçektir ki her zaman severek yapılan işler, olumlu sonuçlar doğurur, severek işimizi yapıyor taleplerinizi doğru bir şekilde değerlendirip işleme alıyoruz. Ürün yükleme, konusunda Osk Creative sizlere kalıcı ve kesin sonuçlar sunacaktır.

Bir cevap yazın

X