img img img img

n11 Mağaza dükkan açma

n11 Mağaza dükkan açma

N11 Mağaza açmak yani n11 de dükkan açmak için, Osk Creative ile tanışın. İnternet üzerinden satış yapmak için çeşitli sanal mağza dükkan hizmeti sağlayan e-ticaret siteleri bulunmaktadır, bu siteler arasında gerçek, bilinen ve bu doğrultuda hizmet veren n11 de kendi mağazanızı açarak ürünlerinizi burada listeleyebilir ve satışa çıkartabilirsiniz. Türkiye’deki bilindik sanal pazaryerlerinden bir tanesi olarak hizmet veren n11’de mağza açmak için çeşitli prosedürler ve gerekli olan işlemler bulunmaktadır. Osk Creative sizler için gerekli evrakları, yapılması gereken işlemleri başvuru süreci, ve sonucunu sizler için takip ediyor ve gerçekleştiriyor. E-ticaret sitenizi kurmak için ve ürünlerinizi tüketicilere ulaştırmak için n11 biçilmiş kaftanlardan bir tanesidir.


n11’de kendi mağazanızı açarak satış yapmak isteyenler için zamanınız yOska ya da beceremiyor, yapamıyorsanız bu konuda Osk Creative sizin için tüm işlemleri gerçekleştirecek kusursuz ve sorunsuz bir şekilde mağazanızı n11 dükkanları arasında yerini almasını sağlayacaktır.


N11 Doğuş grubu ve Güney Koreli SK Group’un ortaklığı ile kurulmuş ve mağazalarla tüketicileri buluşturan online bir pazar yeri olarak hizmet vermektedir. Haziran ayı 2012 yılında kurulan n11, oldukça hızlı bir şekilde büyüme göstererek, Türkiye’deki önemli pazaryerlerinden bir tanesi haline gelmiştir. binlerce mağazayı bünyesinde barındırarak tüketicilere ulaşmaktadır.


n11, diğer pazar yerlerinde olduğu gibi, satıcıları alıcılar ile bir araya getiren bir e-ticaret sitesidir. n11 sitesi üzerinde, mağazanızı, dükkanı açarak sattığınız ürünleri platform üzerinden listeleyebilir alıcılarda bu platform üzerinde kategorilerde bulunan ürün gruplarına ulaşarak aradıkları ürünü ilgili mağzadan satın alma işlemleri yapmaktadır.
Firmanızın, ürünlerini n11 de yayınlayarak, iş potansiyelinizi ve gücünüzü arttırma anlamında bir adım atabilir, Şirketinizi, mağazanızı, büyüme yolunda büyük bir adım atabilirsiniz.


n11’de mağza nasıl açarım, n11 de mağza açan yerler, n11 de mağza açma rehberi gibi sorularınıza yanıt niteliğinde hizmet sağlayacak olan Osk Creative, sizin için tüm işlemlerinizi ivedilikle ve özenle takip ediyor, kusursuz bir çalışmayla mağazanızı n11 sayfalarında yayınlanmasını sağlıyoruz.


İşimizi seviyor, benimsiyor ve sorunsuz çalışıyoruz, Tamamen profesyonel bir ekip ile, sanal mağaza, dükkan oluşturma işlerinizde, zamanınızı size kazandırıyor ve işlerinizi hafifletmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


n11 Ödeme koruma sistemi ile güvence altına alınmaktadır. Alıcı sipariş verdiği andan itibaren, mağaza ürünü kargolar ve sonrasında ürün ile ilgili bi sorun yaşaması halinde, alıcı 3 gün içerisinde n11’e onay vermektedir, daha sonra havuz hesapta tutulan meblağ mağzanın hesabına yatırılmaktadır böylece müşteriler ve mağzalar için ekstra bir güvenlik sistemi oluşmuş oluyor.


Tüketiciler n11’e güveniyor, sizde güvenli bir şekilde ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız, n11’de yerinizi alma zamanınız gelmiş demektir. Osk Creative sizlere bu konuda, çeşitli çözüm önerileri ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirme işlemi yapacaktır.

Neden Osk Creative ?


Osk Creative, özenli, özverili, işini seven bir yapı ile hizmet vermektedir, işinizi işimiz gibi görüyor ve bu doğurltuda sizler için kalıcı, kesin çözümler sağlıyoruz. Osk Creative ile n11 e-ticaret sitesinde, mağaza açma, dükkan açma işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Ürün yelpazenizi pazara açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

X