img img img img

n11 Ürün Yükleme

n11 Ürün Yükleme

E-ticaret sektörlerinde, içinde Türkiyeden en çok satıcı mağzasının bulunduğu pazar yerlerinden bir tanesi n11’de yaklaşık 150 bin mağaza bulunmaktadır. E-ticarete başlamayı düşşünüyorsanız eğer. n11 sizin için en doğru pazaryeri olabilir. n11’de ürün yükleme işlemleri bazen sıkıcı ve sizi yoran bir hal alabiliyor olabilir, iş stresiniz, doğal hayatınızda yaşadığınız gerginlikler ya da stres, iş tatilleri, işlerinizin yoğunluğu ve benzeri gibi durumlarda, Osk Creative sizler için özel çözümler üretecek ürünlerinizi ister tek tek, isterseniz toplu halde yükleme gibi olanaklar sağlayacaktır.


Ürün yükleme işlemleri her zaman çok önemli kriter ve önemlere sahiptir çünkü; tüketicilerin ürünlerinize ulaştığı zaman bu ürünlerden tatmin olmaları ve almak için cezbetmesi gerekmektedir Osk Creative olarak ürünlerinizi hem seo uyumlu bir şekilde, hemde, tüketiciye hitap edecek şekilde yüklemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor, hem mağazanızın bulunabilirliği ve potansiyeli artıyor hemde, tüketici aradığı ürünün o olduğuna ikna oluyor.


Ürün yükleme işlemleri çok sabır isteyen bir iştir ve bu sabrı gösteremeyebilirsiniz iş yoğunluğu ve benzeri durumlarda sıkıcı hal alabilir.


profesyonel ekibimiz, dilekleriniz/istekleriniz doğrultusunda ürünlerinize değer vererek, kendi işimiz gibi benimsiyor doğru zamanda, doğru şekilde yüklemelerini gerçekleştirmek için çalışmalar yapıyoruz.


N11’de ürün yükleme süreçleri; üç farklı yol ile gelmektedir, üç yol’da n11’e ürün yükleme amacı ile tercih edilebilir. n11’de manuel olarak xml ve exel kullanılıp, ya da API Entegrasyonu ile ürün yükleme sağlayabilirsiniz. n11’de listeeleyebileceğiniz ürün sayısı 3000 ile sınırlıdır, eğer 3 binden fazla ürününüzü n11’de listelemek istiyorsanız n11’in sağladığı listeleme paketlerini satın almanız gerekmektedir.


n11’de panel üzerinden manuel ürün ekleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. her seferinde 1 ürün yükleyerek, yükleme işlemi gerçekleştirir ve oldukça fazla zamanınızı alabilir. Kargo şablonları, teslimat bilgileri, açıklamalar, resimler, kategoriler. her biri zaman alan faktörlerdir, ürün yüklenirken ilan kalite puanları bulunmakta olup bu kalite puanları sizlere artı ve kesi yönde etkilemektedir. Osk Cretive sizler için manuel ürün ekleme işlemlerini hızlı bir şekilde profesyonel ve işini seven ekibi ile yanıt olacak ve sizlere kesin çözüm sağlayacaktır.


n11’e bir diğer ürün yükleme seçenekleri arasında, Exel ve XML ile ürün yükleme bulunmaktadır. n11’de exel ile ürün yükleme işlemi aynı kategoride birden fazla ürünleri yükleme konusunda kolay ve kesin çözüm olacaktır, Exel ile ürün yüklemesi gerçekleştirmek istediğimiz zaman, her kategori için farklı bir exel dosyası indirmek gerekiyor, Osk Creative sizler için uğraş verici bu işlerinizin tamamını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirip teslim etmektedir.


n11’e Api entegrasyonu ile de ürün yükleyebilirsiniz, API uygulamaları aralarında, veri geçişleri sağlar. bu sayede uygulamalarda yapmış olduğunu güncelleme farklı bir uygulama üzerinde de gerçekleşmektedir. n11 satıcı ofislerinizde yer alan hesaplarınızda API hesaplarına tıklayarak yeni bir hesap oluşturma işlemi yapabilir, API anahtar bilgisini ekrandan aldıktan sonra API bilgisini silmediğiniz sürece entegrasyonunu devam etmektedir.
Osk Creative bu doğrultuda sizlere bilmediğiniz ve yorulduğunuz, baş edemediğiniz işlerinizde, hizmet sağlayacak ve profesyonel ekibiniz ile mağazanızı tüketiciler ile buluşturmanız için çalışmalar gerçekleştirecektir.


Neden Osk Creative?


Osk Creative n11 mağazalarınızda, ürün yükleme, ürün düzenlemesi, ürünlerin yerleşimi, resim yerleşimi, içerik hazırlanması, ürünlerinizi kusursuz bir şekilde yayınlama ve yayına alma konusunda, yardımcı olacak tüketiciler ile buluşma sürenisi kısaltıp, mağazanızı daha profesyonel bir hale getirecektir.

Bir cevap yazın

X