img img img img

Trendyol Ürün Yükleme

Trendyol Ürün Yükleme

Türkiyenin en büyük pazar yeri alışveriş platformlarından Trendyol da ürün yükleme işlemleri için, Osk Creative’yi tercih edebilirsiniz, Zaman kaybı yaşamak istemiyor, zamanınızı değerlendirmek ve ürün yüklemekten sıkıldıysanız, çözüm Osk Creative.


Sizin için tüm ürünlerinizi, sizin istediğiniz doğrultuda, belirlediğiniz şekilde ve kalıpta, Mağazanıza yükleyip işinizi hafifletebiliyoruz.
Osk Creative olarak, bu alanda profesyonelleşmiş çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, çözüm odaklı ve direkt sonuca dayalı profesyonel iş çıkartmak adına her geçen gün geliştirmekte ve isteklerinize/taleplerinize cevap vermekteyiz.


Bazen, internet üzerinde e-ticaret işi yaptığınızda, ürün yükleme konusunda bir süre sonra bunalabiliyor, sıkılabiliyor ve yüklediğiniz ürünlerde bazı detayları kaçırabiliyorsunuz, bu gerçek bir tespittir, çünkü bir noktadan sonra sıkıcı bir hal aldığını tahmin edebiliyoruz.
Osk Creative, geniş çaplı bir çalışma gerçekleştirip, sizin için belirlediğiniz miktarda ve verdiğiniz doneler ile, tüm ürünlerinizi hiç bir şekilde zorluk çekmeden, sizin için mağazanıza yükleyebilir, Yüklediğimiz her ürünü, defalarca kez kontrol ediyor sizlere teslim ediyoruz.


Trendyol da Ürün Nasıl Yüklenir ?


Trendyol ürün yüklemek için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. ürün eklerken, tekli ürün yükleme ya da toplu ürün yükleme ve entegrasyon ile ürün yükleme seçenekleri mevcut bulunmaktadır.
Tek ürün yükleme işlemi yaptığınızda, belirtilen şablonlar doldurularak ürün yüklemesini tamamlayabilirsiniz. Osk Creative farkı, sizler için gerekli SEO açısından kategorilerde ürünlerinizi spesifikleştirmek için çalışıyor ve doğru cümleler ile ürünlerinizi profesyonel bir şekilde tanıtabiliyoruz.


Trendyol’a toplu şekilde ürün yüklemeyi tercih eden kullanıcılarımız için exel şablonu hazırlayıp ürünlerini tek kalemde toplu olarak yüklemeleri içinde, çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Osk Creative, sizler için bu şablonu hazırlayabilir, mağazanızı bir anda doldurabilirsiniz ürünlerinizle.


Bir diğer seçenekte, Trendyol entegrasyonları ile ürün yükleme toplu şekilde ürün yüklemenin birden çok yolu mevcuttur, fakat bu emek harcamayacağınız anlamına gelmemektedir. Ürünlerinizi tek tek exel belgesinde kategori eklemek yerine entegrasyon ile hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. E-Ticaret sitesi alt yapısı sağlayan firmalar genellikle kendi entegrasyonlarını, müşterilerine mağzalarına sunmaktadır. çok detaylı bir çalışma olmasada ilk aşama için ürünlerinizi hızlı şekilde yüklemenizi sağlar.


Osk Creative sizler için Trendyol ürün yükleme işlemlerinizde, profesyonel ekibi ve profesyonel çalışma tarzı ile yükleyebilir, ürünlerinizi Tüm dünyaya açabilirsiniz. çalışmada hız, güven ve profesyonellik arıyorsanız. Osk Creative…

Neden Osk Creative ?


Hızlı ürün yükleme ve profesyonel çalışma prensibi ile, sizlere sonuç odaklı çözümler üretmekteyiz Osk Creative, sizler için işinizi kolaylaştıracak yapısı ile, günün her saati ve her dakikasında hizmet vermekte olup, aradığınız, iletişime geçtiğiniz her anda sizlere cevap verecek potansiyele sahiptir, İşinizi işimiz gibi yaparak, daha profesyonelleştirmek birinci edindiğimiz ilkeler arasında yer almaktadır. Tüm internet üzeri e-ticaret, alışveriş sistemleri, sanal mağaza işlerinizde Kesin çözüm Osk Creative ile tanışın.

Bir cevap yazın

X