img img img img

Web Tasarım

Hayallerinizi gerçekleştirmek için, bizim ile iletişime geçin, tamamen yeni nesil bir ara yüze sahip web site tasarımları ile, firmanızın, dijital ortamda daha etkili ve daha kalıcı olması adına çözümler üretiyor ve kurumsal bir kimlik oluşturmanız konusunda, sizlere yardımcı oluyoruz,

Osk Creative olarak, Önce isteklerinizi dinliyor, hayalinize ortak oluyor, ve sizlere kafanızda tam da bu dediğiniz bir görsellik çıkartarak aklınızdan geçen web sitesini sizler ile buluşturuyoruz.


Bilgi Al

Web Tasarım ve Geliştirme

Web tasarımcıları, markanızı görsel bir hikayeye dönüştürmenize yardımcı olur. Web sitenizi, hedef kitlenizle etkileşim kurmanın etkili bir yoluna ve işletmeniz için yüksek performanslı bir pazarlama aracına dönüştürüyoruz.

Güzel bir yüzden daha fazlası

Web sitenizin görünümü, potansiyel bir müşteri üzerinde yaptığınız ilk izlenim olsa da, web sitesi tasarımınız burada bitmemelidir. En iyi web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, sitenizi işlevsel ve kullanımı kolay olduğu kadar güzel kılacaktır.

Entegre kullanıcı deneyimi ve arayüzü

Güçlü web sitesi geliştirme, kullanıcılara faydalı bilgiler edinme, ne sunduğunuzu anlama, şirketinizle bir ilişki kurma ve alıcının karar verme yolculuğunu sorunsuz bir şekilde takip etme fırsatları sağlar.

Tasarım ve geliştirme üzerinde birlikte çalışma

Web sitenizin ayrıntılarını, hedef kitlenizle bağlantı kuracak, mesajınızı iletecek ve markanızı aynı anda yükseltecek şekilde planlamak ve yürütmek için sizinle işbirliği yapıyoruz.

Web Tasarım ve Geliştirmeden daha fazlasını yapıyoruz

Etkili bir web sitesine sahip olmak, dijital pazarlama stratejinizin yalnızca bir bileşenidir. Tek direkli bir çadır kurmayı denemezsiniz; aynı şey dijital pazarlama için de geçerli. Dijital çabalarınızın sonuçlarını görmek istiyorsanız, web sitenizin ötesinde düşünmeniz gerekir.

– Daha Fazla Satış Potansiyeli Oluşturun

– Marka Bilinirliği Oluşturun

– Çevirimiçi itibarınızı arttırın

– Etkisiz bir web sitesini iyileştirin

Osk Creative, kreatif ve akılcı düşünceyle, fikirlerinizi, projelerinizi, hayallerinizi hayata geçirmek adına çalışmaktadır.

Yapımına başlanan proje, web sitesi, tasarım çalışmaları süresi değişiklik gösterebilmektedir, Standart olarak kurumsal bir web sitesi yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir, Bu zaman kavramı web sitesinin özellikleri ile orantılı olup, site kapsamına göre süre belirlenmektedir, Daha sağlıklı zaman öğrenmek için iletişime geçerek, kafanızdaki fikri ve düşünceyi söylemeniz yeterlidir.

Web hosting ve domain barındırma konusunda, sizin için belirlediğiniz süre kadarlık, tescil işlemi gerçekleştiriyoruz, süresi dolan domainlerde müşterilerimiz ile ilgilenip bilgi veriyor ve uzatılması konusunda bilgi alışverişi gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar, hizmet alan, müşterilerimize mobil uyumlu olarak sunulmaktadır, Ekstra olarak, Eski hoşunuza gitmiş bir tasarımı mobil uyumlu olarak sizlere sunabiliriz.

Yapılan admin panelli, yeni nesil web sitelerinde, admin panelinden sitelerinizi dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

X